← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 26/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor Techniczny
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

    • pozyskania DWZiZ oraz innych pozwoleń administracyjno-budowlanych
    • opracowanie harmonogramów oraz kalkulacja budżetów inwestycji
    • realizację zawartych umów i uzgodnień
    • terminową realizację projektów i budów
  • wsparcie Zarządu w podejmowaniu decyzji związanych z rozwojem firmy
  • opracowanie budżetu i harmonogramu inwestycji oraz ich wdrażanie na etapie realizacji
  • pozyskiwanie i ustanawianie służebności gruntowych, przesyłowych, porozumień itd.
  • pozyskiwanie dysponowania nieruchomościami pobocznymi niezbędnymi do zrealizowania inwestycji właściwej
  • opracowanie lub analiza treści umów (kupna/sprzedaży, służebności, przyłączeniowych, wykonawczych itd.)
  • opracowanie strategii dla zrealizowania przyjętych planów rocznych
  • wsparcie Zarządu w podejmowaniu kluczowych dla spółki decyzji związanych z zakupem nieruchomości, poprzez analizę lokalizacji i możliwości jej zabudowy oraz kontrolę jej stanu formalno-prawnego
  • kontrola działań Zarządców Nieruchomości przy istniejących obiektach, zapewnienie sprawnego funkcjonowania i eksploatacji budynków

Wymagania

  • sprawne posługiwanie się aktami prawnymi (w tym Prawo Budowlane, KC, KPA itd.)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • doskonałe umiejętności budowania relacji interpersonalnych oraz delegowania zadań
  • samodzielność, kreatywność, elastyczność, zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość MS Office min. na poziomie średniozaawansowanym, mile widziana znajomość środowisk CAD
  • umiejętność prowadzenia negocjacji, radzenia sobie ze stresem i presją czasu

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl