← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 24/06/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Handlowy / Product Manager
Miejsce pracy: Home Office / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

  • rozwój sprzedaży do posiadanych klientów i pozyskiwanie nowych
  • wdrożenie nowej gamy produktów
  • obszar działania - do ustalenia

Wymagania

  • samodzielne wyznaczanie celów i określanie sposobu ich realizacji
  • znajomość rynku budownictwa drewnianego / konstrukcji drewnianych
  • aktywna praca w zespole na zasadach partnerstwa i wzajemnego wspierania się
  • obsługa komputera, aplikacji biurowych, e-mailowych i internetowych
  • kreatywność, otwartość, samodyscyplina, samomotywacja i konsekwencja

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju
  • pracę w międzynarodowym środowisku opartą na codziennych kontaktach zagranicznych
  • rozbudowany system szkoleń w kraju i za granicą

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl