Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 25/01/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Koordynatora Projektu
Miejsce pracy: ElbląG, Olsztyn, IłAwa / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za asystowanie w działaniach Koordynatora Projektu, z możliwością przyuczenia w zakresie:

  • Analizę zagrożeń dla inwestycji
  • Kontrolę postępu prac na etapie realizacji inwestycji
  • Postępowanie zgodnie z procedurami  związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania
  • Opiniowania lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego (budownictwo/ architektura lub pokrewne)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów
  • Znajomości praw budowlanych

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl