← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 02/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt
Miejsce pracy: Macierzysz, Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Prowadzenie uzgodnień z klientem oraz z innymi branżami;
  • Nadzór nad przygotowaniem projektów budowlanych do wydania decyzji o pozwoleniu na budowę;
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie oniczno – budowlanym;
  • Kontakt z urzędami i instytucjami publicznymi opiniującymi projekt;
  • Koordynacja międzybranżowa;
  • Prowadzenie nadzorów autorskich;

Wymagania

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • Aktualna przynależność do izby samorządu zawodowego;
  • Dobra znajomość przepisów prawa budowlanego, warunków technicznych oraz procedur administracyjnych;
  • Absolwent kierunków technicznych ( ura i urbanistyka);
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności onicznej bez ograniczeń.
  • Doświadczenie w zakresie projektowania obiektów kubaturowych, nim. 1-2 letnie;
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków budowlanych w środowisku AutoCAD;

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego;
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego;

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl