← Wstecz | Drukuj

Klient HAYS Poland / Oferta z dnia: 24/05/2017

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania (budownictwo infrastrukturalne)
Miejsce pracy: Katowice / / Polska

Opis stanowiska

Twoja następna firma

Twój nowy pracodawca to firma, która świadczy usługi consultingowe w branży budownictwa infrastrukturalnego. Firma pełni rolę inżyniera kontraktu, nadzoruje realizację kontraktów oraz kompleksowo zarządza inwestycjami. Wraz z rozwojem firmy, nasz Klient poszukuje ambitnego Specjalisty ds. ofertowania w Katowicach.

Twoje następne stanowisko

Będziesz odpowiedzialny za cały proces ofertowy od przygotowania i skompletowania niezbędnej dokumentacji przetargowej, przez sporządzenie wycen i kalkulacji, po doprowadzenie do podpisania umowy z zamawiającym. Będziesz pracował w zespole specjalistów z odpowiedzialnością za konkretny przydzielony projekt.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Potrzebujesz posiadać doświadczenie w sporządzaniu ofert oraz przygotowywaniu wycen dla kontraktów infrastrukturalnych z zakresu wykonawstwa robót, projektowania lub nadzorów inwestycyjnych. Powinieneś umieć czytać SIWZ, znać Prawo Zamówień Publicznych oraz być osobą rzetelną i dobrze zorganizowaną.

Co zyskujesz?

W zamian otrzymasz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z wynagrodzeniem adekwatnym do doświadczenia zawodowego oraz pakietem benefitów pozapłacowych uwzględniającym m.in. prywatną opiekę medyczną czy ubezpieczenia grupowe.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dane firmowe

Klient HAYS Poland

Zobacz pełną ofertę: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1701119?jobSource=XMLFeed