← Wstecz | Drukuj

Klient HAYS Poland / Oferta z dnia: 09/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Prawnik / Specjalista ds. umów
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Dla Naszego Klienta, jednej z międzynarodowych firm z sektora budowlano-inżynieryjnego, działającej na terenie Europy, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Prawnik / Specjalista ds. umów

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za negocjowanie, przygotowywanie oraz opiniowanie umów zawieranych z dostawcami oraz podwykonawcami, zabezpieczenie umów od strony formalno-prawnej, bieżąca weryfikacja zgodności zapisów umów z warunkami zawieranych kontraktów, współpracę z działem prawnym, czynny udział w negocjacjach.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego prawniczego, min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, zdobytego w wewnętrznym dziale prawnym spółki z branży budowlanej, bądź w kancelarii obsługującej klientów z tego obszaru, znajomości przepisów prawa cywilnego, praktycznej znajomości prawa zamówień publicznych i prawa budowlanego, znajomości procedur przetargowych. Warunkiem istotnym jest dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Od kandydatów oczekujemy umiejętności podejmowania decyzji, umiejętności negocjacyjnych, samodzielności w działaniu, otwartości, komunikatywności.

Nasz Klient oferuje pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego, jak również zdobycie ciekawego doświadczenia, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego (w języku polskim i angielskim zamieszczone w jednym dokumencie).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Klient HAYS Poland

Zobacz pełną ofertę: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1066539?jobSource=XMLFeed