← Wstecz | Drukuj

JT S.A. / Oferta z dnia: 28/06/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Technolog Spawalnik
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • nadzorowanie zużycia materiałów,

  • nadzorowanie prac podległych pracowników,

  • bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy, przedstawicielami Zamawiającego i Nadzoru,

  • tworzenie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość programu AUTO CAD,

  • prawo jazdy kat. B,

  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i naukę,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość w realizacji działań,

  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność,

  • dyspozycyjność i elastyczność,

  • miejscem pracy są budowy na terenie całej Polski.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności,

  • opiekę medyczną w prywatnej placówce.

Dane firmowe

JT S.A.