← Wstecz | Drukuj

JT S.A. / Oferta z dnia: 23/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy / Kierownik robót
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: budowy na terenie całej Polski

  • Realizacja projektów inwestycyjnych o charakterze infrastrukturalnym i przemysłowym

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy

  • Zarządzanie zespołem pracowniczym

  • Koordynacja prac podwykonawców

  • Przygotowywanie i monitorowanie budżetów realizowanych projektów

  • Optymalizacja kosztów prowadzonych inwestycji

  • Zarządzanie sprzętem własnym i wynajętym na potrzeby realizowanych kontraktów

  • Nadzór nad dokumentacją kontraktową

  • Współpraca z inwestorami i konsorcjantami

  • Współpraca przy przygotowywaniu ofert przetargowych

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Pożądane 5-letnie doświadczenie zawodowe polegające na należytym i osobistym udziale w realizacji projektów w charakterze Kierownika Budowy lub Kierownika Robót

  • Doświadczenie zawodowe przy realizacji co najmniej jednego zamówienia polegającego na budowie obiektu liniowego

  • Mile widziane świadectwo kwalifikacji uprawniające do zajmowania się dozorem i eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci w grupie 1, 2 i 3

  • Praktyczna znajomość procedur FIDIC, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz konstrukcji umów konsorcjum

  • Wykształcenie techniczne budowlane

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność zarządzania i prowadzenia pracy zespołowej

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Inicjatywa i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów

  • Dyspozycyjność i elastyczność

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę

  • Różnorodność zadań i interesujące wyzwania zawodowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności

  • Opiekę medyczną w prywatnej placówce

  • Samochód do celów służbowych

Dane firmowe

JT S.A.