← Wstecz | Drukuj

Jobb-Link AS / Oferta z dnia: 16/04/2013

Stanowisko: Operatorzy maszyn budowlanych koparka/ladowarka/walec drogowy Norwegia
Miejsce pracy: Oslo, Trondheim, Steinkjer, Grong / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Firma Jobb-Link AS rozpoczęła swoją działalność 01.01.2010. Jesteśmy norweską Agencją Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej. Nasi konsultanci, zarówno polscy jak i norwescy, posiadają wieloletnieletnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej. Współpracujemy z średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, które wspieramy w zakresie dobierania i zatrudniania personelu.
Wychodząc na przeciw potrzebom i wymaganiom naszych klientów prowadzimy obecnie rekrutację na kurs jezyka norweskiego dla

Operatorow maszyn budowlanych: koparka/ladowarka/walec drogowy

OFERUJEMY:

• Po ukonczonym kursie umowę o pracę na norweskich warunkach; kontrakt na czas określony zgodnie z zamowieniem klienta z możliwością pracy na stale,
• Atrakcyjne wynagrodzenie na europejskim poziomie:
• Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,
• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Wymagania

WYMAGANIA:
•Wykształcenie zawodowe; minimum ukończona szkoła w zawodzie lub dyplom czeladnika
•Uprawnienia na obsluge ladowarki/koparki (klasa 1-wszystkie typy)/walca drogowego
•Minimum 5 lat w prowadzeniu ladowarki/koparki/walca drogowego
•Zaswiadczenie o niekaralnosci
•Mile widziana znajomosc jezyka angielskiego
•Mile widziane doswiadczenie z krajow skandynawskich

Kurs rozpocznie sie w drugiej polowie czerwca.
Prosze zalaczac CV w jezyku polskim.

Dane firmowe

Jobb-Link AS

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/operatorzy-maszyn-budowlanych-koparka-ladowarka-walec-drogowy-norwegia/oslo-trondheim-steinkjer-grong/8619142