Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

IVIA S.A. / Oferta z dnia: 12/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Hydrotechnik
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności hydrotechnicznej,

  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych i wykonawczych obiektów gospodarki wodnej ,

  • doświadczenie w zakresie uzyskiwania decyzji wynikających z ustawy prawo wodne, w tym opracowanie dokumentacji dot. operatów wodnoprawnych,

  • znajomość prawa budowlanego, prawa wodnego oraz przepisów z zakresu posiadanych uprawnień,

  • znajomość programu AUTOCAD CIVIL, HEC-RAS,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

Oferujemy

Zakres obowiązków:

  • wykonanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej,

  • współpraca z projektantami innych branż,

  • uzgodnienia międzybranżowe.

Dane firmowe

IVIA S.A.