← Wstecz | Drukuj

INTROL S.A. / Oferta z dnia: 16/04/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót (Elektrycznych)
Miejsce pracy: ChorzóW / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Planowane miejsce zatrudnienia: uzależnione od miejsca prowadzonych prac budowlanych

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • koordynacja robót elektrycznych i AKP w sposób zgodny z wiedzą oraz prawem budowlanym i przepisami BHP,

  • przygotowanie, nadzór i koordynacje robót na powierzonym obiekcie,

  • przygotowanie harmonogramów prac i zadań dla pracowników,

  • kierowanie zespołem oraz nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami,

  • rozliczanie wykonanych prac,

  • zapewnienie zgodności przebiegu robót z obowiązującymi przepisami, harmonogramem prac, projektem technicznym oraz procedurami Systemu Zarządzania Jakością.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektryk, automatyk (pozwalające na zdobycie uprawnień budowlanych elektrycznych)

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych mile widziane,

  • język angielski

  • doświadczenie w zakresie realizacji budów,

  • dobra znajomość rynku dostawców urządzeń elektroenergetycznych,

  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji.

Oferujemy

  • interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • możliwość rozwoju, narzędzia pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Dane firmowe

INTROL S.A.