← Wstecz | Drukuj

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Nadzór nad powierzonymi budowami, nad ich terminowym i należytym wykonaniem, zgodnie z budżetem i harmonogramem oraz umową z Inwestorem

  • Reprezentowanie Pracodawcy w kontaktach z Inwestorem, Podwykonawcami i Usługodawcami, udział w naradach budów

  • Współpraca z działem Produkcji przy przygotowywaniu ofert, budżetów i harmonogramów rzeczowo-finansowych budów

  • Nadzorowanie realizacji umów (z inwestorami, podwykonawcami, usługodawcami) zgodnie z ich zapisami

  • Bieżąca analiza dokumentacji projektowej realizowanych budów w zakresie ich poprawności , zgodności oraz możliwości optymalizacji kosztów

  • Wizytacja budów i odcinków robót wraz z raportowaniem do Zarządu o stanie realizacji

  • Raportowanie o trudnościach i zagrożeniach do Zarządu spółki

  • Wykonywanie poleceń i instrukcji Prezesa Zarządu i Dyrektora Produkcji

  • Nadzorowanie kadry podległych budów

  • Obecność na naradach koordynacyjnych budów oraz na naradach produkcyjnych spółki

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu budowami w branży mieszkaniowej przez okres co najmniej 5 lat

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Opiekę medyczna

  • Pakiet Multisport

Dane firmowe

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.