← Wstecz | Drukuj

Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 14/08/2020

Stanowisko: Inżynier budowy / Inżynier ds. przygotowania produkcji
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • wstępnych negocjacjach z Podwykonawcami w zakresie zlecanych robót,

  • koordynacji dokumentacji projektowej w zakresie wprowadzanych zmian i bieżąca aktualizacja stanu dokumentacji projektowej

  • kontakt z Przedstawicielami Inwestora w zakresie uzgodnień i zatwierdzeń Dokumentacji projektowej

  • współpraca z działem PiR w zakresie przekazywania danych i wytycznych do spisania umów z Podwykonawcami

  • koordynowaniu robót wykonywanych przez podwykonawców

  • analiza dokumentacji projektowej

  • koordynacja projektów w zakresie przygotowania i realizacji robót z inwestorem i podwykonawcami

  • nadzór nad procesem realizacji budowy, kontrola jakości i terminowości wykonania zgodnie z warunkami zawartej umowy

  • organizacja działań i koordynacja pracy uczestników procesu inwestycyjnego

  • organizowaniu i koordynowaniu usług świadczonych sobie wzajemnie przez jednostki współdziałające na budowie

  • prowadzeniu dokumentacji formalno-prawnej budowy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w nadzorowaniu robót przy realizacji budownictwa mieszkaniowego

  • doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów

  • znajomość procesu inwestycyjnego i budowlanego

  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

Nasz kandydat powinien być:

  • zaangażowany

  • systematyczny

  • sumienny

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • pakiet opieki medycznej oraz Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

Dane firmowe

Instalbud - Rzeszów Sp. z o.o.