Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

INSERT. SZYMON KULIZIAK / Oferta z dnia: 17/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter fasad
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Montaż fasad, stolarki okiennej, PVC, elewacji wentylowanych typu alucobond, ryeynobond, dibond,

  • Praca na terenie Norwegii, na warunkach Norweskich w Norweskiej firmie.

Wymagania

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego lub j.norweskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę Norweską,

  • Zarobki od 175 do 200 NOK Brutto na godzinę,

  • Zakwaterowanie,

  • Dojazd do pracy,

  • Wyjazd na kontrakt i powrót z kontraktu,

  • Ubrania robocze,

  • Pakiet szkoleń.

Dane firmowe

INSERT. SZYMON KULIZIAK