Industrial Recruitment Company Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/11/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Rusztowań
Miejsce pracy: Holandia / Belgia / śląskie / Polska

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY MONTERÓW RUSZTOWAŃ Z DOŚWIADCZENIEM NA SYSTEMIE Layher oraz Cuplock

Z nami zdobędziesz dodatkowe kwalifikacje, szersze uprawnienia zawodowe. Nie musisz inwestować swoich pieniędzy na start, my to zrobimy za Ciebie, rozliczenie kosztów szkoleń dopiero jak zaczniesz zarabiać!

PRACA od zaraz w Holandii oraz Belgii dla holenderskich firm !

Nie masz holenderskich uprawnień „Monteur Steigerbouw” (DNV) lub certyfikatu VCA ?

Dla nas to nie jest problem! Pomożemy w ich uzyskaniu!

  • Monteur Steigerbouw (DNV), holenderskie uprawnienia montera rusztowań. Szkolenie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, zgodnie z najnowszymi wymogami i dyrektywami obowiązującymi na terenie Holandii, składa się z części teoretycznej i praktycznej, wykłady oraz materiały dostępne w języku polskim. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku z egzaminu uczestnicy otrzymują uprawnienia montera rusztowań, które wydawane są przez holenderski instytut egzaminacyjny na 5 lat.

  • VCA, certyfikat bezpieczeństwa, uprawniający do podjęcia pracy w zakładach charakteryzujących się pracą w niebezpiecznych lub szkodliwych warunkach, akredytowany przez holenderski instytut ECABO. Certyfikat ważny 10 lat.

Wymagania

  • Minimum półroczne doświadczenie na obiektach przemysłowych, np. elektrownie, rafinerie, stocznie (system Layher modułowy, Cuplock);

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy;

  • Certyfikat VCA (jeżeli nie posiadasz pomożemy w jego uzyskaniu);

  • Certyfikat "Monteur Steigerbouw" - DNV (jeżeli nie posiadasz pomożemy w jego uzyskaniu);

  • Wysoka motywacja do pracy i pełne zaangażowanie;

  • Brak lęku wysokości;

  • Pełna dyspozycyjność do pracy zagranicą.

Oferujemy

  • Szybkie rozpoczęcie pracy w Holandii lub Belgii;

  • Zatrudnienie u sprawdzonych holenderskich pracodawców;

  • Stabilną pracę na dużych obiektach przemysłowych (elektrownie, rafinerie...);

  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz możliwość awansu;

  • Długoterminowe umowy na warunkach holenderskich;

  • Terminowe, tygodniowe wypłaty ;

  • Bezpłatne zakwaterowanie;

  • Możliwy bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii / Belgii.

Dane firmowe

Industrial Recruitment Company Sp. z o.o.