Impel Technical Security Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 16/05/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor ds. realizacji [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • organizację i nadzór prac instalacyjnych (niskoprądowych) na terenie kraju;

  • zarządzanie podległym zespołem, organizowanie i kontrolowanie jego pracy, ustalanie grafików;

  • współpracę z podwykonawcami;

  • analizowanie rynku i działań konkurencji;

  • budowanie relacji z klientami;

  • kontrola terminowej realizacji prac;

  • opracowywanie standardów obsługi klientów i pilnowanie realizacji przyjętych norm;

  • planowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników;

  • raportowanie wykonywanych prac;

  • tworzenie budżetu i dbanie o jego realizację zgodnie z założeniami;

  • dbanie o wizerunek firmy i jakość obsługi.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym;

  • dobra organizacja oraz umiejętność pracy w zespole;

  • kreatywność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy;

  • znajomość systemów branży zabezpieczeń;

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników (lub zdolność do jej uzyskania);

  • niekaralność;

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w dużej organizacji biznesowej;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami w swojej dziedzinie;

  • nabywanie wiedzy i kompetencji poprzez bogaty pakiet szkoleń e-learningowych;

  • możliwość korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej.

Dane firmowe

Impel Technical Security Sp. z o.o.