← Wstecz | Drukuj

ImpactJob / Oferta z dnia: 17/12/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych na różnych obiektach

  • Montaż oświetlenia

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe w jednym z zawodów; elektryk/elektromechanik/elektronik (warunek konieczny)

  • Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe

  • Min. PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

  • Znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny)

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

Oferujemy

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

  • Pełny pakiet socjalny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10,95-13 euro brutto/godzina + 24-45 euro netto diety/przepracowany dzień)

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Zakwaterowanie

  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Dane firmowe

ImpactJob