← Wstecz | Drukuj

IKEA Retail sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Projektowania Wnętrz
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy,
że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie:

  • posiadasz wykształcenie wyższe związane z projektowaniem przestrzeni (projektowanie wnętrz, architektura, etc)

  • masz pasję i doświadczenie w pracy w zakresie aranżacji wnętrz,

  • lubisz wychodzić z inicjatywą i chętnie bierzesz na siebie odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • jesteś samodzielny, zorganizowany i zaangażowany w realizację celów biznesowych,

  • znasz programy do projektowania (Sketch up, Auto CAD),

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,

  • wiesz, że praca w sklepie wiąże się z pracą również w wybrane weekendy.

Wymagania

O stanowisku:

Jako Specjalista ds. Projektowania Wnętrz będziesz zachęcał klientów, by w nowy sposób spojrzeli na własne domy oraz mieszkania i pragnęli stosować rozwiązania proponowane przez IKEA. Będziesz wykorzystywał swoją wiedzę z zakresu wyposażania wnętrz oraz znajomość codziennego życia ludzi w domowej przestrzeni. To pozwoli Ci tworzyć funkcjonalne i inspirujące rozwiązania odpowiadające potrzebom lokalnego klienta. We współpracy z działem logistyki i sprzedaży będziesz dbał o zaprezentowanie szerokości i głębokości asortymentu IKEA.

Główne zadania:

  • tworzenie wnętrz mieszkań w sklepie, widocznych dla klienta, od momentu projektu, przez konsultacje z działem logistyki i sprzedaży, budowanie wnętrza oraz dbanie o utrzymanie wnętrza

  • w doskonałej kondycji,

  • budowanie pozycji IKEA jako sklepu pierwszego wyboru wyposażenia wnętrz na lokalnym rynku,

  • wykorzystanie wiedzy z zakresu wyposażania wnętrz do projektowania nowoczesnych aranżacji, które będą wpisywały się w wizerunek IKEA,

  • wykorzystywanie bogactwa asortymentu IKEA do prezentowania różnorodnych stylów trafiających

  • w indywidualne gusta i potrzeby klientów,

  • współpraca w zespole w sposób zachęcający do otwartej, konstruktywnej i szczerej wymiany opinii.

Oferujemy

Chcemy:

  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

  • doceniać Twoje osiągnięcia,

  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów.

Dane firmowe

IKEA Retail sp. z o.o.