HURTOWNIA "ROLNIK" GRAJEWSKI I KACZMAREK SP.J. / Oferta z dnia: 17/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: KOŚCIAN / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • obsługa klientów i prowadzenie sprzedaży detalicznej i hurtowej
    (dbałość o ekspozycje, informacje i sprawne funkcjonowanie punktu sklepowego)

  • rozwijanie i utrzymywanie trwałych relacji z kontrahentami

  • doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu - materiałów budowlanych

  • realizowanie założonych celów sprzedażowych

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • bieżące raportowanie i monitorowanie rynku

  • bieżąca kontrola ilościowa i jakościowa stanów magazynowych

  • składanie zamówień

  • utrzymywanie kontaktów i dbanie o wysoką jakość obsługi klientów

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych (mile widziane doświadczenie w sprzedaży asortymentu dla rolnictwa)

  • wykształcenie kierunkowe min. średnie, mile widziane wyższe (profil budowlany lub rolny)

  • min 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą bezpośrednią

  • dobra znajomość rynku materiałów budowlanych w zakresie asortymentu i odbiorców

  • umiejętność budowania pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientem

  • samodzielna i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętności handlowe, negocjacyjne

  • zorientowanie na wynik

  • bardzo dobra znajomość programów MS Office

Oferujemy

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

HURTOWNIA "ROLNIK" GRAJEWSKI I KACZMAREK SP.J.