← Wstecz | Drukuj

HR Support / Oferta z dnia: 07/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista ekipy instalacyjnej (sadownictwo)
Miejsce pracy: GróJec, GóRa Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, GróJec, MszczonóW, PruszkóW, Radom, Warka / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

  • zarządzanie grupą pracowników ( od 6 do 12 osób)

  • delegowanie zadań podległym pracownikom

  • dbałość o terminowe wykonanie instalacji na działkach sadowniczych

  • ustalanie harmonogramu prac instalacyjnych

  • motywowanie podległych pracowników

Wymagania

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w zarządzaniu pracownikami\

  • wykształcenie techniczne/budowlane/rolnicze lub leśnicze

  • umiejętność delegowania zadań i planowania dnia pracy

  • umiejętności do bycia liderem grupy

  • znajomość konstrukcji instalacji betonowych na działkach sadowniczych (mile widziane)

  • prawo jazdy kat. B ( lub wyższe mile widziane)

  • język angielski w stopniu komunikatywnym (czytanie dokumentacji w języku angielskim)

  • język ukraiński (mile widziany w stopniu komunikatywnym)

Oferujemy

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • długofalową współpracę

  • szkolenia rozwojowe (związane m.in. z nowościami technologicznymi u producentów materiałów)

  • rozwój umiejętności (możliwość zdobycia nowych uprawnień - finansowanie po stronie firmy)

  • samochód służbowy

  • dodatkowe ubezpieczenie

Dane firmowe

HR Support