Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

HR SIGMA Katarzyna Jaworska / Oferta z dnia: 14/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - branża budowlana
Miejsce pracy: Nowy Targ / małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B z branży budowlanej, wyposażenia łazienek oraz płytkowej

  • Analizowanie potrzeb klienta

  • Budowanie długoterminowych relacji z obsługiwanymi klientami

  • Realizowanie indywidualnych planów sprzedaży

  • Przygotowywanie strategii marketingu internetowego dla Klientów

Wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej, płytkowej, lub wyposażenia łazienek

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w sprzedaży na rynku krajowym w sektorze B2B

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu, zaangażowanie w pracę oraz inicjatywa w podejmowanych działaniach

  • Prowadzenie długofalowych projektów

  • Wykształcenie wyższe technologicznego lub ekonomiczne

  • Posiadania prawa jazdy kat. B - warunek konieczny

Oferujemy

  • Program szkoleń związanych ze ścieżką Twojego rozwoju

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Pracę na terenie woj. małopolskiego

  • Niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Więcej ogłoszeń na stronie : www.hrsigma.pl

Dane firmowe

HR SIGMA Katarzyna Jaworska

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl