← Wstecz | Drukuj

HR Global Group Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 19/02/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk / Elektromonter
Miejsce pracy: Belgia / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Prace na danym stanowisku:

  • prace instalacyjno - elektyczne

Oczekiwania wobec kandydata:

  • doświadczenie na danym stanowisku/ w danym fachu

  • uprawnienia SEP 1kV i więcej

  • min. podstawowa znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

  • samochód osobowy (min 1 na 4 osoby)

  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia (wsparcie w organizacji wszystkich formalności)

  • samodzielny dojazd do Belgii

  • chęci podjęcia współpracy oraz gotowość i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stałą współpracę

  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie na miejscu

  • pomoc w załatwianiu formalności

  • zwrot za kilometrówkę z dojazdów do pracy

  • możliwość rozpoczęcia współpracy od stycznia

Dane firmowe

HR Global Group Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/elektryk-elektromonter/belgia/14039212