← Wstecz | Drukuj

HPC POLGEOL S.A. / Oferta z dnia: 04/12/2020

Stanowisko: Geolog / Operator urządzeń do badań geologicznych
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zadania:

  • mechaniczne i ręczne wykonywanie otworów geologicznych, hydrogeologicznych i geotechnicznych,

  • wykonywanie sondowań: DPL, DPH, SLVT, CPT, CPTu,

  • wykonywanie badań tomografem elektrooporowym,

  • pobór prób gruntu i wody do badań laboratoryjnych,

  • wyznaczanie w terenie punktów wierceń i sondowań,

  • uzgodnienia z właścicielami gruntów warunków wykonania wierceń i sondowań,

  • wykonywanie badań w laboratorium geotechniki,

  • pomoc przy sporządzaniu projektów oraz dokumentacji geologicznych.

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie: geologia, górnictwo i geologa, górnictwo, wiertnictwo,

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • mile widziane uprawnienie geologiczne,

  • prawo jazdy kategorii B lub mile widziane B+E.

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju oraz zdobycia niemalże wszystkich kategorii uprawnień geologicznych,

  • pracę w stabilnym zespole specjalistów,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Dane firmowe

HPC POLGEOL S.A.