← Wstecz | Drukuj

Headhunters / Oferta z dnia: 07/04/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce pracy: CałE Niemcy (Miejscowość Jest ZależNa Od Zlecenia) / / Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta poszukujemy Pracowników budowlanych, którzy potrafią wykonywać różne prace związane z budową czy remontem domu m.in.:

  • malowaniem

  • murowanie

  • układanie płytek

  • prace dekarskie czy blacharskie

  • szpachlowanie

  • tynkowanie

  • montaż podłóg

Jeśli potrafisz wykonywać jedną lub więcej z ww. czynności i spełniasz stawiane wymagania, prześlij nam swoją aplikację.

Wymagania

  • Warunkiem koniecznym jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Min. 2-letnie doświadczenie

  • Referencje potwierdzające kompetencje, oraz zdobyte doświadczenie ww. branży są mile widziane

  • Warunkiem koniecznym jest posiadanie własnego - sprawnego auta

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę na czas określony + wszelkie świadczenia socjalne

  • 1700 EUR netto miesięcznie przy 160 godzinach

  • BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

  • Możliwość nadgodzin

  • Praca 8-12H dziennie, min.5 dni w tygodniu

  • Pewne miejsce pracy na dłuższy okres czasu

Dane firmowe

Headhunters