H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/11/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. infrastruktury i bezpieczeństwa
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Osoba, zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • nadzór nad firmami zewnętrznymi w zakresie ochrony mienia i utrzymania czystości,

  • nadzór nad firmami prowadzącymi prace budowlano-remontowe związane z bieżącym utrzymaniem infrastruktury technicznej,

  • nadzór nad flotą samochodową,

  • dokonywanie zakupów materiałów na bieżące potrzeby remontowe i utrzymaniowe,

  • rozliczanie czasu pracy pracowników działu,

  • nadzór nad pracownikami działu w zakresie utrzymania infrastruktury i zieleni,

  • harmonogramowanie i zlecanie okresowych przeglądów budynków i instalacji,

  • zarządzanie gospodarką odpadami komunalnymi i poprodukcyjnymi łącznie z zarządzaniem Bazą Danych Odpadowych,

  • nadzór nad przestrzeganiem przez dział procedur ISO 14001 i ISO 9001.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: budownictwo, zarządzanie i gospodarka nieruchomościami,

  • podstawowa znajomość zasad i przepisów z zakresu administrowania nieruchomościami, obiektami i gruntami (Książka Obiektów Budowlanych itp.),

  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office na poziomie dobrym,

  • mile widziana znajomość dowolnego systemu klasy ERP (znajomość systemu IFS będzie dodatkowym atutem),

  • preferowane doświadczenie w zarządzaniu obiektami i terenami produkcyjnymi,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,

  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, paczki i świadczenia świąteczne itp.),

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,

  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.