← Wstecz | Drukuj

Grupa GPEC / Oferta z dnia: 09/05/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy (branża sanitarna)
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Twoje Zadania:

  • planowanie i organizacja powierzonych inwestycji

  • realizacja projektów poza woj. pomorskim

  • współpraca z innymi kierownikami budowy w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji budowy

  • koordynacja zapotrzebowania na sprzęt i materiał

  • opracowywanie harmonogramów realizacji robót i zarządzanie ryzykiem

  • kontrolowanie realizacji zadań wyznaczonych firmom podwykonawczym lub brygadom własnym

Wymagania

Nasze Oczekiwania:

  • ukończyłeś studia techniczne na kierunku Inżynieria Środowiska lub Budownictwo (specjalizacja instalacje sanitarne)

  • masz uprawnienia budowlane sanitarne do kierowania robotami bez ograniczeń (lub jesteś w trakcie ich zdobywania)

  • biegle poruszasz się po przepisach Prawa Budowlanego

  • poruszasz się sprawnie w programach pakietu MS Office oraz Norma Pro

  • myślisz koncepcyjnie i nieszablonowo

  • szukasz rozwiązań dla nietypowych sytuacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • różnorodność wiekowa

  • indywidualnie dobrane możliwości rozwoju

  • auto służbowe

  • możliwość realizacji zadań w projektach między obszarowych z dziedzin innych niż Twoja

  • wolontariat pracowniczy

  • wyższy wymiar urlopu o 4 dni urlop względem zapisów z kodeksu pracy oraz system pracy zdalnej

  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych

  • Program Promocji Zdrowia (benefity zdrowotne m.in. darmowe owoce, trener personalny, siłownia, flota rowerowa)

  • pakiet świadczeń dla „świeżo upieczonych” rodziców, w tym dodatkowe 30 dni urlopu

  • niepowtarzalną atmosferę pracy i styl - sprawdź sam!

Dane firmowe

Grupa GPEC