Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 03/12/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik Ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw i remontów;

  • Prace ogólnobudowlane takie jak gładzie, tynki, malowanie, montaż glazury;

  • Oględziny zgłoszonych usterek;

  • Dbałość o porządek podczas wykonywania prac;

  • Organizacja miejsca pracy zgodnie z przepisami i zasadami BHP.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w wykonywaniu prac ogólnobudowlanych;

  • Dokładność i staranność w wykonywaniu obowiązków;

  • Gotowość do pracy na budowach na terenie Warszawy oraz sporadycznie w innych lokalizacjach Polski;

  • Umiejętność pracy w zespole.

Kontakt telefoniczny: 532341628

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD