← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 14/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Analiza i monitoring rynku pod kątem przyszłych inwestycji;

  • Nawiązywanie kontaktów z firmami technologicznymi i potencjalnymi klientami;

  • Komplementowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert od potencjalnych dostawców i podwykonawców;

  • Udział w przygotowywaniu przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych;

  • Kompletowanie oraz przygotowanie części technicznej i handlowej oferty;

  • Udział w negocjacjach z Klientem, partnerem technologicznym i w renegocjacjach handlowych i technicznych z dostawcami.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika lub pokrewne (studenci ostatniego roku studiów);

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie ofertowania i kalkulacji ;

  • Podstawowa znajomość kosztorysowania i przedmiarowania robót;

  • Znajomość Pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD, Norma;

  • Zdolności negocjacyjne, umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD