← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 03/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Budowlanych
Miejsce pracy: Katowice, Tychy / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Nadzór na pracami przy remoncie komina i wyminie wkładu kominowego

  • Weryfikacja postępów i raportowanie

  • Weryfikacja zakresu prac i niezbędnych środków bezpieczeństwa

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu budowlanym

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Doświadczenie w zakresie kierowania robotami budowlanymi – 3 lata, w tym przy budowie/remoncie kominów/chłodni – 2 lata

  • Dużym atutem będzie praca przy budowie lub remontach wysokich kominów przemysłowych lub chłodni kominowych

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • Samodzielność, decyzyjność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD