← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 04/06/2022

Stanowisko: Kierownik Budowy / Kierownik Robót (budownictwo hydrotechniczne)
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej;

  • Kontrola jakości oraz terminowości realizowanych inwestycji, w tym odbiór robót pod kątem parametrów jakościowych i ilościowych oraz nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;

  • Monitoring i optymalizacja kosztów budowy;

  • Koordynacja prac podwykonawców;

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót;

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Oddziału Budownictwa Hydrotechnicznego;

  • Dbałość o wizerunek Firmy oraz budowanie dobrych relacji z parterami biznesowymi Spółki (Inwestorzy, kluczowi Klienci, biura projektowe, podwykonawcy).

Wymagania

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie zawodowe w budownictwie po stronie GW – mile widziane doświadczenie w hydrotechnice;

  • Wykształcenie wyższe budowlane;

  • Doświadczenie w kierowaniu procesem budowy i nadzorowaniu prac na budowie;

  • Wysokie zdolności przywódcze i negocjacyjne;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook) oraz programu AutoCAD i MS Project;

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych

  • Ubezpieczenie na życie

  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe

  • Okolicznościowe spotkania firmowe

  • Konkursy wewnątrzfirmowe

  • Posiłki dla pracowników budów

Dane firmowe

Grupa ERBUD