← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 03/10/2021

Stanowisko: Inżynier Robót Sanitarnych / Kierownik Robót Sanitarnych
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót;

  • Nadzór nad powierzonymi robotami zgodnie z projektem podstawowym i rysunkami roboczymi oraz nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad wykonywania robót sanitarnych;

  • Koordynowanie prac podwykonawców branży sanitarnej (w tym instalacji wentylacji i klimatyzacji) na inwestycjach;

  • Opracowanie harmonogramów robót;

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami; podwykonawcami i dostawcami;

  • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży sanitarnej.

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne profilowe w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych – sanitarnych bez ograniczeń (znajomość i doświadczenie w realizacji, automatyki wentylacji i klimatyzacji oraz systemów BMS będzie dodatkowym atutem).

  • Doświadczenie w bezpośrednim nadzorze nad wykonywaniem prac instalacyjnych i/lub przy opracowaniu projektów branżowych;

  • Znajomości kosztorysowania;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy ;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym MS Project, AutoCAD, NORMA PRO.

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sanitarnej;

  • znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD