← Wstecz | Drukuj

Grupa ERBUD / Oferta z dnia: 03/12/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców

  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

  • Sprawdzanie kompletności załączników (certyfikaty, świadectwa, aprobaty) do zatwierdzeń materiałowych

  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy lub Kierownika Robót

  • Wsparcie w procesie ofertowania

Wymagania

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – Budownictwo o specjalności konstrukcyjno-budowlanej)

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD

  • Zaangażowanie, pracowitość, dyspozycyjność i punktualność

  • Odpowiedzialność w działaniu

  • Mobilność

Mile widziane

  • Gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • opiekę medyczną

  • naukę języków obcych

  • dofinansowanie do pakietów sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dane firmowe

Grupa ERBUD