← Wstecz | Drukuj

GruntBudowa / Oferta z dnia: 04/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Drogowych
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku będzie prowadzenie robót budowlanych, współpraca i współdziałanie z Kierownikiem Projektu z wysoką orientacją na cel.

Kierownik Robót Drogowych będzie odpowiedzialny za:

  • bieżącą analizę i planowanie w zakresie zapotrzebowania niezbędnych zasobów ludzkich, materiałowych i sprzętowych,

  • zarządzanie robotami / zasobami zaangażowanymi w realizację inwestycji,

  • czynne zarządzanie robotami – kierowanie strategiczne i operacyjne pracą podległych pracowników i sprzętu ciężkiego,

  • prowadzenie bieżącej ewidencji kosztów, kontrola budżetu inwestycji,

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań, prowadzenie ewidencji dokumentacji technicznej oraz korespondencji budowy,

  • kontrolowanie i rozliczanie zakresu robót objętych kontraktem,

  • kreowanie dobrej atmosfery na budowie i dobrych relacji z klientem,

  • ścisła współpraca z biurem projektów oraz menedżerem projektu.

Wymagania

Wymagania:

  • studia wyższe – budownictwo drogowe lub pokrewne (technologia i organizacja budownictwa, konstrukcje budowlane),

  • minimum 2 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub 2 – letnie doświadczenie na budowie poparte wiedzą praktyczną,

  • wysoka ambicja i nastawienie na cel,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz innych osób,

  • umiejętność planowania strategicznego, operacyjnego i optymalizacji procesów,

  • umiejętność zarządzania sprzętem ciężkim,

  • umiejętność wyznaczania celów i elastycznej zmiany priorytetów,

  • wiedza oraz predyspozycje liderskie,

  • wysoki poziom wiedzy teoretycznej z budownictwa drogowego,

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe kwalifikacje:

  • nastawienie na rozwój,

  • biegła obsługa komputera (oprogramowanie MS Office, AutoCAD),

  • wiedza z budownictwa kubaturowego,

  • uprawnienia budowlane.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną,

  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji i ciągłym wzroście,

  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników, w tym szkolenia,

  • stałe wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowy,

  • rodzaj umowy: kontrakt menedżerski / umowa o pracę.

Dane firmowe

GruntBudowa