← Wstecz | Drukuj

Grast & MTB Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/09/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Architekt Wnętrz
Miejsce pracy: Warszawa, Ul. JagiellońSka 2 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Spotkania z klientami i wykonywanie projektów aranżacji wnętrz mieszkalnych

  • Odpowiedni dobór materiałów do aranżacji wnętrz

  • Przygotowywanie i koordynacja projektów wykonawczych (nadzór na realizacją projektów)

  • Sporządzanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych niezbędnych do opracowania projektu wnętrz

  • Przygotowywanie koncepcji oraz projektów wykonawczych niestandardowych mebli na wymiar typu zabudowy kuchenne, garderoby, meble recepcyjne

  • Budowanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami, w szczególności poprzez aktywną sprzedaż produktu jakim jest wykończenie wnętrz

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Architektura , Architektura Wnętrz

  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Umiejętność koordynowania prac od projektu do realizacji

  • Bardzo dobra znajomość programu CAD Decor i AutoCad (również 3d)

  • Doskonała znajomość bieżących trendów w aranżacji wnętrz mieszkaniowych, dostępnych na rynku rozwiązań i dostawców materiałów wykończeniowych

  • Wiedza z zakresu projektowania, prawa budowlanego, norm, warunków technicznych, zasad odbioru robót budowlanych

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikatywność pozwalająca na budowanie relacji z klientami firmy

  • Wysoka kultura osobista, umiejętność szukania kompromisów, asertywność i umiejętność prezentowania rozwiązań

Oferujemy

Oferujemy:

  • Udział w realizacji mniejszych i dużych projektów

  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy, oprogramowanie

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku, szkolenia produktowe

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę

  • Wynagrodzenie stałe + system prowizyjny

Dane firmowe

Grast & MTB Sp. z o.o.