Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce / Oferta z dnia: 03/06/2013

Stanowisko: Kierownik projektu / Dyrektor kontraktu – budownictwo kubaturowe
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościową realizację wartego ponad 100 mln zł zadania raportując bezpośrednio do klienta oraz dyrekcji spółki. Miejsce pracy - Poznań

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za realizację projektu zgodnie z harmonogramem oraz zgodnie z budżetem

  • Nadzór techniczno- finansowy na kontraktem

  • Zarządzanie podległym personelem na projekcie (kierownik budowy, podwykonawcy)

  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz (inwestorzy, biura projektowe, dostawcy, itp.)

  • Raportowanie do zamawiającego oraz dyrekcji spółki

  • Nadzór nad realizacją zadań dostawców, jakością prowadzonych prac oraz rozliczeniem bieżących prac z zamawiającym

  • Nadzór nad harmonogramem, dokumentacją finansową oraz progresem na projekcie

  • Egzekwowanie warunków umowy z podwykonawcami i dostawcami na budowę

  • Nadzór nad dokumentacją projektu

Wymagania

Wymagania

  • Min. 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów / kontraktów kubaturowych (centra handlowe, obiekty użyteczności publicznej, hotele, hale i fabryki)

  • Uprawnienia konstrukcyjno – budowlane bez ograniczeń (warunek konieczny)

  • Realizacja kilku projektów o wartości min 40 mln zł każdy

  • Dyspozycyjność do pracy na budowie / projekcie

  • Zdolności interpersonalne do pracy w stresujących warunkach budowy

  • Umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne na wysokim poziomie

  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Udział w realizacji dużego projektu kubaturowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia kandydata/tki

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub współpracę w zależności od preferencji kandydata

  • Świadczenia dodatkowe do negocjacji

Konsultant prowadzący – Wojciech Dreja
Termin zakończenia rekrutacji – Maj 2013

Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w rekrutacji prześlij swoje aktualne CV w j. polskim z listą zrealizowanych projektów w branży kubaturowej.

Dane firmowe

Globetek Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/kierownik-projektu-dyrektor-kontraktu-budownictwo-kubaturowe/poznan/8666242