Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Gi Group Sp z o.o. / Oferta z dnia: 12/08/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • montaż instalacji wod-kan i co w budowanym obiekcie

  • praca na wiodących systemach tj. pex/al./pex, PP, stal gwintowana i zaciskana

  • montaż brodzików, umywalek, grzejników

Wymagania

Oczekujemy:

  • umiejętnego posługiwania się elektronarzędziami

  • znajomości rysunku technicznego

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w godzinach 7.00-15.00

  • stałe wynagrodzenie 5000-5500 zł brutto/msc

Dane firmowe

Gi Group Sp z o.o.