Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Gi Group Sp z o.o. / Oferta z dnia: 13/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista z j.ukraińskim
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice / śląskie / Polska

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Zarządzanie i koordynowanie grupą pracowników z Ukrainy;
• Kontrolowanie poprawności wykonywanej pracy;
• Organizacja pracy pracowników;
• Współpraca z pozostałymi obszarami produkcji i jakości.

Wymagania

WYMAGANIA:

• Doświadczenie w pracy na produkcji lub w firmie produkcyjnej;
• Znajomość języka ukraińskiego umożliwiająca komunikację;
• Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

FIRMA OFERUJE:

• Umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio u naszego    klienta;
• Pracę w stabilnej firmie w pełnym wymiarze godzin;
• Pracę w systemie III zmianowym;
• Stawkę zasadniczą plus atrakcyjne premie.

Dane firmowe

Gi Group Sp z o.o.