← Wstecz | Drukuj

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 12/11/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Serwisant Urządzeń Grzewczych
Miejsce pracy: RzeszóW / podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Jeśli chcesz odpowiadać za:

  • serwisowanie urządzeń węzłów cieplnych (wymiennikowni, rozdzielaczy)

  • serwisowanie urządzeń kotłów gazowych, olejowych i węglowych

  • serwisowanie urządzeń instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody

  • obsługa w zakresie: utrzymania, eksploatacji, oględzin, przeglądów, remontów i wymiany (montaży/demontaży) urządzeń grzewczych

  • współpraca w zakresie ofertowania, zamawiania i dostaw części zamiennych oraz rozliczania robót z pracownikami Zleceniodawcy

  • inwentaryzacja oraz prowadzenie baz danych urządzeń grzewczych

  • doradztwo techniczne, diagnozy techniczne, oceny stanu technicznego obiektów i urządzeń

  • przygotowanie opinii i ekspertyz technicznych

  • wykonywanie obligatoryjnych przeglądów technicznych urządzeń grzewczych zgodnie z Prawem Budowlanym (Ustawa z dn. 7 lipca 1994 r. "Prawo Budowlane")

Wymagania

A przy tym spełniasz następujące wymagania:

  • masz wykształcenie techniczne, pożądane o specjalności kotłowni węzłów CO

  • posiadasz znajomość budowy oraz konserwacji urządzeń kotłowni

  • posiadasz świadectwo kwalifikacji uprawniające do eksploatacji urządzeń z grupy 1 , 2 i 3 E

  • posiadasz znajomość obsługi  komputera: Windows, MS Office

  • masz doświadczenie w serwisowaniu i konserwacji urządzeń kotłowni i Węzłów CO

  • posiadasz  znajomość zagadnień oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC

Oferujemy

My zaoferujemy Ci:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności oraz udział w systemie prowizyjnym

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • szkolenia zawodowe

  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karty mutlisport

  • praca w systemie mobilnym

Dane firmowe

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.