← Wstecz | Drukuj

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O. / Oferta z dnia: 09/12/2019

Stanowisko: Koordynator serwisu urządzeń klimatyzacyjnych i agregatów
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Jeśli chcesz odpowiadać za:

  • Nadzór nad serwisowaniem urządzeń w zakresie instalacji HVAC

  • Inwentaryzacje urządzeń istniejących

  • Doradztwo techniczne, diagnozy techniczne, oceny stanu technicznego urządzeń klimatyzacyjnych

  • Zamawianie części i materiałów eksploatacyjnych

  • Współpraca w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych z koordynatorami regionalnymi

Wymagania

A przy tym spełniasz następujące wymagania:

  • masz wykształcenie techniczne, pożądane o specjalności klimatyzacji i wentylacji

  • posiadasz znajomość budowy oraz konserwacji urządzeń klimatyzacji

  • mile widziane uprawnienia UDT – F-gazy

  • posiadasz świadectwo kwalifikacji uprawniające do eksploatacji urządzeń z grupy 1 i 2

  • posiadasz znajomość obsługi  komputera: Windows, MS Office

  • masz doświadczenie w serwisowaniu i konserwacji urządzeń wentylacji i klimatyzacji

  • posiadasz znajomość zagadnień oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC

Oferujemy

My zaoferujemy Ci:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

  • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności połączone z system premiowym oraz możliwość zdobycia uprawnień grupy SEP

  • możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych

  • pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe, karty sportowe

  • niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

GENERAL PROPERTY SP. Z O.O.