← Wstecz | Drukuj

G-HR Group Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 23/10/2020

Stanowisko: Dekarz - Cieśla (dachy płaskie, stolarka, izolacje)
Miejsce pracy: / Holandia

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Membrany, stolarka płaskich dachów, izolacje dachowe, cięcie wymiarów izolacji i membran, PCV, EPDM. Świecenie EPDM, PCV, membran,

  • Doświadczenie z dachami o powierzchni 5.000 m2. Wykończenie cynkiem. VCA,

  • Konstrukcje dachów (praca z drewnem i krokwiami),

  • Krycie dachów płaskich i skośnych,

  • Wykończeniówka (rynny, kominy),

  • Kładzenie dachówki ceramicznej i betonowej, renowacje,

  • Przygotowanie podkładów pod zgrzewanie, izolacje itp.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 7 lat,

  • VCA lub gotowość jego wyrobienia,

  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dokładność i terminowa realizacja zadań,

  • Dostępność na długi okres czasu.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Legalną, stabilną pracę u sprawdzonego pracodawcy,

  • Atrakcyjne tygodniowe wynagrodzenie od 500 euro do 550 euro netto (po odliczeniu kosztów zakwaterowania oraz ubezpieczenia),

  • Zakwaterowanie w pokojach jedno lub dwuosobowych (pokój dwuosobowy 87,50 euro, 105 euro pokój jednoosobowy),

  • Ubezpieczenie,

  • Bezpłatny transport do pracy lub wypłacanie kilometrówki za korzystanie z własnego samochodu,

  • Kompleksowe wsparcie podczas trwania umowy.

Dane firmowe

G-HR Group Sp. z o.o.