← Wstecz | Drukuj

Fundamental Group S.A. / Oferta z dnia: 31/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier ds. Ofertowania - Branża Budowlana
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji przetargowej / projektów technicznych

  • zapytania o cenę podwykonawców, producentów oraz analiza otrzymanych ofert.

  • przedmiarowanie z dokumentacji przetargowej z wykorzystaniem programów CAD

  • sporządzanie kalkulacji / wyceny ofertowej (arkusze Excel)

  • analiza rozwiązań alternatywnych dla rozwiązań projektowych

  • negocjacje

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane

  • doświadczeniem w branży na podobnym stanowisku

  • doświadczenie przy sporządzaniu przedmiarów i wycen będzie dużym atutem

  • znajomość MS Office, Auto CAD,

  • zdolności organizacyjne i komunikatywność

  • dokładność i systematyczność, punktualność

Oferujemy

  • możliwość działania w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • przyjazną atmosferę w zespole

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pakiet opieki medycznej

  • praca w siedzibie firmy w Warszawie

Dane firmowe

Fundamental Group S.A.