← Wstecz | Drukuj

FDPL Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 14/06/2013

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy / Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Umowa o pracę na pełny etat (1. na okres próbny 2. na czas określony 3. na czas nieokreślony)

Tryb pracy: zadaniowy, praca w biurze i w terenie

Zakres obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności:

-Nawiązywanie i utrzymywanie efektywnych kontaktów handlowych z obecnymi i potencjalnymi klientami

-Poszukiwanie nowych inwestorów

-Organizowanie sprzedaży oraz promowanie rozwiązań i produktów rekomendowanych przez Firmę

-Rozmowy i negocjacje handlowe

-Współtworzenie, rozwój i wdrażanie strategii sprzedaży, realizacja założonych celów sprzedażowych

-Współtworzenie kosztorysów i przygotowywanie wycen

-Przygotowanie projektu do potrzeb klienta

-Reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami, wobec administracji i urzędów

-Zapewnienie posprzedażowej obsługi serwisowej klientów

-Współpraca z Zarządem, pozostałymi członkami zespołu sprzedaży, podwykonawcami i ekspertami technicznymi

-Działania audytorskie, nadzorcze i doradcze na prowadzonych inwestycjach, także za granicą

-Podnoszenie poziomu wiedzy technicznej i doskonalenie umiejętności zawodowych, uczestniczenie w szkoleniach, także za granicą

-Wspieranie działań marketingowych

-Analiza sytuacji rynkowej

-Współtworzenie i obsługa baz danych klientów, bieżąca segmentacja klientów

-Analizowanie własnych kosztów operacyjnych, współtworzenie budżetu

Wymagania

- wykształcenie techniczne, najlepiej budowlane

- znajomość języka angielskiego lub fińskiego lub niemieckiego

- prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów

- wysoka kultura osobista

- niezależność / samodzielność

-otwartość, kreatywność, wytrwałość, wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne

- bdb organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

- zmysł obserwacji, umiejętność pracy pod presją

- obsługa komputera (programy środowiska cad i office)

Pierwszy etap rekrutacji wymaga przesłania cv i trwa do 30 czerwca br. Może ulec przedłużeniu.

W drugim etapie skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, w celu przeprowadzenia wstępnej rozmowy i sprawdzenia umiejętności językowych.

Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę.

Dane firmowe

FDPL Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/doradca-techniczno-handlowy-specjalista-ds-przygotowania-inwestycji/lodz/8786882