← Wstecz | Drukuj

FALLWORK Sp zo.o. / Oferta z dnia: 27/07/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista/izoler
Miejsce pracy: Belgia / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Szukasz pracy stałej, jesteś zaangażowany i solidny,

Jesteś sprawny i nie boisz się nowych wyzwań, to jesteś dla nas idealnym kandydatem!

Jeszcze dziś skontaktuj się z nami!

Do Twoich zadań będzie należało:

  • kontrolowanie pracowników pod kątem poprawności wykonywania izolacji termicznej, oblachowania wyznaczonych odcinków

  • inne prace budowlane

  • prace na budowach w państwach Europeiskich

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie min. 1 rok

  • solidność, rzetelność, zaangażowanie

  • znajomość języka niemieckiego - mile widziana

  • mile widziane szkolenie SCC

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony, zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta

  • wynagrodzenie brutto - 12.000zł/miesiąc + świadczenia pozapłacowe

  • bezpłatny przejazd do państw realizacji kontraktu i z powrotem

  • bezpłatne zakwaterowanie w miejscu realizacji kontraktu

  • bezpłatne dojazdy z kwatery na budowę i z powrotem

  • możliwość rozwoju i awansu

  • ciągłość pracy

*Oferta pracy stałej

 ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302

Dane firmowe

FALLWORK Sp zo.o.