Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Fabryka Okien i Drzwi BAS Sp. z o. o. / Oferta z dnia: 24/04/2014

O firmie

Oferowana praca

Stanowisko: Doradca Techniczno - Handlowy (Okna drewniane)
Nr ref.: BAS 03/04
Miejsce pracy: Lubliin / lubelskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż / Marketing

Opis stanowiska

Pracownik na stanowisku Doradca Techniczno Handlowy jest odpowiedzialny za:
- Wyszukiwanie ofert handlowych
- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych
- Sprzedaż okien i drzwi drewnianych dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych
- Obsługę kontraktów handlowych

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie - techniczne
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Dyspozycyjność
Doświadczenie w pracy handlowca

Oferujemy

Umowa o pracę
Wynagrodzenie: postawa + prowizja
Narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon
Praca w młodym, dynamicznym zespole

Forma kontaktu

CV proszę przesyłać drogą elektroniczną:
kadry@bas.lublin.pl

Dane firmowe

Fabryka Okien i Drzwi BAS Sp. z o. o.
Smoluchowskiego 1
20-474 Lublin
Email: anna.poleszak@bas.lublin.pl