Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Fables Construction Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/04/2013

Stanowisko: Specjalista ds. kontaktów zagranicznych z j. niemieckim
Miejsce pracy: Szczecin, 71-533 / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie:

• codzienny kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami i współpracownikami z Niemiec,

• tłumaczenia dokumentów branżowych zleconych przez Zarząd,

• profesjonalna obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego biura - przyjmowanie klientów, interesantów, współpracowników,

• organizowanie i kierowanie pracą sekretariatu biura,

• rzetelne prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących do biura,

• prowadzenie spraw związanych z zagadnieniami PR i marketingu firmy, w tym administrowanie materiałami reklamowymi.

Oferujemy:

•  ciekawą i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze,

•  wyjazdy służbowe,

•  możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń,

•  niezbędne narzędzia pracy.

Dokumenty aplikacyjne ze zdjęciem (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać e-mailem na adres: biuro@fablesconstruction.com.

Firma FABLES Construction Sp. z o. o. skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość słownictwa technicznego),

• znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem,

• znajomość branży budowlanej,

• sprawna obsługa urządzeń biurowych i komputera,

• min. wykształcenie średnie,

• czynne prawo jazdy kat. B,

• gotowość do wyjazdów służbowych,

• wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne,

• dobra organizacja pracy i rzetelność.

Dane firmowe

Fables Construction Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/specjalista-ds-kontaktow-zagranicznych-z-j-niemieckim/szczecin-71-533/8669472