Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

F.H.U Merkury Sp.zo.o / Oferta z dnia: 29/02/2012

O firmie

Firma handlowa branży budowlanej i wyposażenia wnętrz.

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator ds zapasu
Miejsce pracy: Krosno / podkarpackie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Efektywna praca w zakresie procesu zamawiania towarów, nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień, odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce.

Wymagania

wykształcenie wyższe techniczne, ekonomiczne lub handlowe, bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność logicznego myślenia i syntezowania danych, gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie Krosna

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju i awansu.

Forma kontaktu

Aplikacje zawierające cv oraz list motywacyjny proszę kierować na adres: praca@merkurymarket.pl 134363888wew602

Dane firmowe

F.H.U Merkury Sp.zo.o
Czajkowskiego51
38-400 Krosno
Email: praca@merkurymarket.pl