← Wstecz | Drukuj

Euro Work / Oferta z dnia: 24/06/2013

Stanowisko: BLACHARZ/PRACOWNIK TECHNICZNY – PRACA Z METALEM z komunikatywnym j. ang.
Miejsce pracy: Holandia, Maasdijk / zagranica / Polska

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

BLACHARZ/PRACOWNIK TECHNICZNY – PRACA Z METALEM

Miejsce pracy: Maasdijk

Okres trwania kontraktu: min. 6 miesięcy

Obowiązki:

  • cięcie, wykrawanie, gięcie i kształtowanie dużych blach

  • mechaniczna i ręczna obróbka dużych blach

Oferujemy:

  • Stawka 12,75 eur/h., + dodatek 5% tj. 0,63 eur/h

  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca – płatne 75 eur/tydzień (możliwość wynajęcia własneg zakwaterowania)

  • Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 20,75 eur/tydzień

  • Praca 40h/tydz (możliwe nadgodziny)

  • Praca od 7.30 do 16.30

Wymagania

  • Min. trzy lata doświadczenia w pracy z metalem

  • Doświadczenie w pracy przy cięciu, wykrawaniu i gięciu blach

  • Doświadczenie w ręcznej jak i maszynowej obróbce metalu

  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność samodzielnej pracy na jego podstawie

  • Mocno komunikatywna znajomość jęz. ang.

  • Aktywna postawa w pracy – umiejętność zauważania i zgłaszania błędów

  • Gotowość do ciężkiej pracy

  • Chęć pozostania w Holandii na dłuższy okres czasu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Dane firmowe

Euro Work

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/blacharz-pracownik-techniczny-praca-z-metalem-z-komunikatywnym-j-ang/holandia-maasdijk/8684762