← Wstecz | Drukuj

ETP S.A. / Oferta z dnia: 27/11/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym

  • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań, budżetu

  • zarządzanie zasobami ludzkimi

  • planowanie i zamawianie materiałów i sprzętu oraz nadzór na terminowością ich dostaw,

  • raportowanie postępu prac

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego o profilu budownictwo ogólne

  • posiadania uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej - warunek konieczny

  • minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego przy realizacji dużych inwestycji z zakresu budownictwa przemysłowego

  • znajomości branży konstrukcji stalowych

  • mile widziana będzie dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

  • inicjatywa, zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań

  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność

  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i zagranicą,

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód)

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju  w strukturze naszej organizacji,

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

Dane firmowe

ETP S.A.