Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Essa sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/07/2019

O firmie

Oferowana praca

Stanowisko: Monter wentylacji HOLANDIA 13 EUR/h netto
Miejsce pracy: dolnośląskie / Holandia
Branża: Serwis / Technika / Montaż

Opis stanowiska

ESSA GROUP jest międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa oraz rekrutacji pracowników zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG.
Obecnie poszukujemy pracowników do pracy na stałe na terenie Holandii, na stanowisko:

MONTER WENTYLACJI

GWARANTUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (12-13 EUR/h netto)
• darmowe zakwaterowanie (b. dobre warunki)
• zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
• praca całoroczna z rotacjami 4/1 + zjazdy na wakacje i Święta
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia
• możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

WYMAGANIA:
• doświadczenie na stanowisku montera wentylacji,
• samodzielność w pracy,
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• mile widziane posiadanie certyfikatu VCA/SCC
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana
• sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole
• dyspozycyjność oraz gotowość do tymczasowych relokacji

Prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk "Aplikuj".
! UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez firmę ESSA sp. z o.o. oraz ESSA CS sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.”
W skład grupy wchodzi ESSA Sp. z o.o., która jest certyfikowaną Agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 19418

Wymagania

Oferujemy

Forma kontaktu

Dane firmowe

Essa sp. z o.o.
Warsztatowa 5
33-100 Tarnów
Email: praca@essagroup.eu