← Wstecz | Drukuj

ESPES Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 12/07/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant
Miejsce pracy: Opacz-Kolonia / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe

  • doświadczenie w kosztorysowaniu będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność przy realizacji powierzonych zadań

  • dyspozycyjność

  • biegła obsługa komputera, znajomość programu Excel

  • dobra komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem (nie jest warunkiem koniecznym)

Wymagania

Obowiązki:

  • wykonywanie wycen biurowych ścianek działowych ESPES

  • analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych

  • prowadzenie rozmów z klientami w celu ustalenia szczegółów technicznych projektu

  • stały kontakt z działem sprzedaży ESPES

Oferujemy

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • potrzebne narzędzia pracy i niezbędne szkolenia

  • możliwość rozwoju

  • samodzielną i stabilną pracę w młodym dynamicznym zespole, w nowoczesnym biurze

  • pracę w siedzibie firmy w miejscowości Opacz Kolonia, 300 m od przystanku Kolei WKD

Dane firmowe

ESPES Sp. z o.o.